Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
Millennium Leasing Sp. z o.o. - Innowacja w leasingu - nowoczesne narzędzie sprzedażowe

Millennium Leasing Sp. z o.o.

Innowacja w leasingu - nowoczesne narzędzie sprzedażowe
www.osobisty-leasing.pl

Branża:

Leasing, finanse

Innowacja w leasingu - leasing osobisty online.

Nasz wieloletni klient, Millennium Leasing zgłosił się do nas ze swoim
nowatorskim pomysłem w dziedzinie leasingu - osobistym leasingiem z promesą online. Idea pierwszego takiego w Polsce systemu leasingu z rynku pojazdów lekkich, polega na tym, że klient w trybie on-line, samodzielnie może skonfigurować koszty i warunki leasingu. Po wypełnieniu intuicyjnego formularza on-line klient w czasie rzeczywistym otrzymuje wyliczenia kosztów leasingu.

Występują przy tym następujące ograniczenia - produkt dotyczy finansowania nowych samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t DMC o wartości jednostkowej do 250 tys. PLN netto oraz używanych nie starszych niż 5 lat o wartości do 150 tys. PLN netto - finansowanie nowych i używanych tylko od autoryzowanego dealera na podstawie pełnej faktury z 23% VAT. Klient ma 60 dni na znalezienie interesującego go pojazdu.

Prostota, wygoda i skalowalność.

Formularze są przygotowane w nowoczesny intuicyjny sposób, tak aby nie obarczać wypełniającego żmudnym wpisywanie dużej ilości danych. Zamiast pól tekstowych do wpisania kwot zastosowano wygodne suwaki, których zmiana położenia wpływa w czasie rzeczywistym (na podstawie aktualnych stawek WIBOR) na zmianę obliczeń warunków leasingu. Klient w każdej chwili może cofnąć się i dokonać korekt, aby jego oferta była idealnie dostosowana do założeń.

W warstwie prezentacji wyniki przedstawione są w sposób czytelny i wygodny. Layout i główne elementy strony nawiązują bezpośrednio do szerokiej wizerunkowej kampanii reklamowej jaką przeprowadził Millennium Leasing, obejmującej ulotki, bannery, reklamę w serwisach grupy Agora i Allegro.

Responsive design i mobilność.

Zastosowanie responsive design pozwoliło sprawić że serwis dopasowuje się płynnie do każdej rozdzielczości, co jest dużym ukłonem dla urządzeń mobilnych. Korzystanie z serwisu będzie równie wygodne na dużym monitorze, tablecie, jak i w komórce. Efektem do którego dążyliśmy było sprawienie aby formularze nie były nudne i na starcie nie zniechęcały do ich wypełniania.

Dzięki wspólnym zabiegom agencji Grafinet Sp. z o.o. i Millennium Leasing, procedura została uproszczona do minimum. Dotychczas takie rozwiązanie wiązało się z wypełnianiem formularzy z dużą ilością danych oraz oczekiwanie na kontakt z konsultantem aby otrzymać wstępne informacje.

Innowacyjność rozwiązania Osobistego Leasingu daje klientowi większą swobodę. Po wypełnieniu formularza online i wysłaniu go do Millennium Leasing, ma on 60 dni na wyszukanie samochodu. Przedsiębiorcy mogą takie rozwiązanie uznać za bardzo korzystne, gdyż wielu z nich woli najpierw mieć pewność co do warunków otrzymania finansowania, a dopiero potem rozpoczynać poszukiwania odpowiedniego dla siebie pojazdu.

Zadowolenie naszego partnera - Millennium Leasing - który zaufał nam po raz kolejny oraz rosnąca liczba wysłanych umów leasingowych z promesą stanowi dla nas źródło największej satysfakcji.

...