Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu

Pozycjonowanie serwisów internetowych (SEO – ang. Search Engine Optimization) należy do zakresu działań marketingu w wyszukiwarkach. Celem pozycjonowania jest zwiększenie liczby odwiedzin serwisu poprzez dostosowanie go do standardów wyszukiwarek oraz dopasowanie merytorycznej strony serwisu pod potencjalnych klientów.

Zakres działań

Pozycjonowanie to złożony proces, którego działania można podzielić na:

  • optymalizację kodu - modyfikacja kodu serwisu internetowego w celu zwiększenia „przejrzystości” serwisów dla systemów wyszukujących,
  • badanie rynku - dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi wybieramy słowa kluczowe, które będą skutkować największym zyskiem dla klienta
  • optymalizacja treści - zmiana treści w celu wyeksponowania słów istotnych w procesie poszukiwania informacji.
  • opracowanie strategii rozwoju - dzięki doświadczeniu w marketingu internetowym nasi doradcy mogą wskazać klientowi kierunek samodzielnych działań, które będą zwiększać popularność serwisu.

Oferta

Ofertę pozycjonowania opracowujemy na podstawie słów kluczowych Klienta, które zostają poddane gruntownej analizie. W odróżnieniu od niektórych firm oferujących usługi pozycjonowania, dobieramy słowa kluczowe na podstawie potencjału zysku dla Twojego serwisu i doradzamy jak go zmaksymalizować. Dzięki temu nie płacisz za słowa kluczowe, które nie przyniosą wymiernego wzrostu odwiedzin.

Dlaczego my?

  • Płacisz za wyniki - pobieramy opłatę tylko w przypadku gdy Twoja strona zostanie spozycjonowana na jednym z 10 pierwszych miejsc dla danego słowa kluczowego.
  • Doradzamy - czy wiesz, że możesz być na 1 miejscu w Google i nie zwiększyć znacząco ilości odwiedzin. Nasz specjalista sprawdzi potencjał słów kluczowych doradzając słowa korzystne i odradzając nieefektywne.
  • Doświadczenie - dzięki wieloletniej obecności firmy Grafinet Sp. z o.o. na rynku aplikacji internetowych posiadamy dogłębne zrozumienie zagadnień marketingu w wyszukiwarkach oraz najnowszych trendów w tej dziedzinie.
  • Etyka działania - wszystkie nasze działania oparte są o techniki budowania zaufania do serwisu, które dopuszczalne są przez wszystkie duże wyszukiwarki. Dzięki temu nie musisz się obawiać o naruszenie regulaminu wyszukiwarek i związanymi z tym poważnymi konsekwencjami.
pozycjonowanie w wyszukiwarkach, serwisy internetowe, promocja firmy, doradztwo, system zarządzania treścią
...